KONST / Litografier / Färglitografi 16143105
nr 1614 3105
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Sydländsk kuststad. Signerad, numrerad 29/285, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:28:29
16/4 09:21:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor